Eğitimlerimiz


A SINIFI MOTOSİKLET EHLİYETİ

A sınıfı Motosiklet Ehliyeti 35 KW üzeri ve gücünün ağırlığa oranı ortalaması 0,2'yi geçen motsikletler için alınır. Yaklaşık olarak 500 cc üzeri motorlar için kullanılır.

A sınıfı ehliyet alabilmek için iki farklı seçenek vardır. Birincisi En az 2 yıllık A2 sınıfı motosiklet ehliyetine sahip olup 20 yaşını doldurmak, İkinci seçenek 2 yıllık A2 sınıfı motosiklet ehliyeti yoksa 24 yaşını doldurmuş olmaktır.

 

A2 SINIFI MOTOSİKLET EHLİYETİ

A2 sınıfı motosiklet ehliyeti alabilmek için en az 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmetedir. 35 KW ya kadar tüm motorsiklet guruplarını kullanabilme  yetkisi bulunmaktadır. 

 

A1 SINIFI MOTOSİKLET EHLİYETİ

A1 sınıfı motosiklet ehliyeti alabilmek için en az 16 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. 10 KW kadar olan motosikletleri kullana bilme yetkisi bulunmaktadır.

 

B SINIFI OTOMOBİL EHLİYETİ

Bsınıfı otombil ehliyeti alabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. 

Eğitimlerimizin 14 ders saati akan trafik 2 ders saati simülatör olmak kaydı ile toplamda 16 ders saati eğitim vermekteyiz. 

Her ders saatimiz 50 dakika dır.

Araçlarımızda bulunan (ETS)  eğitim takip sistemleri   ile tarafınıza manyetik kart vermekteyiz .Bu sayede kullanmış olduğunuz araç ,direksiyon usta öğreticisi, ders saatleriniz , kullanılan güzergah , dinleme süreleri ve eğitimleriniz kurumumuzdan online olarak kontrol altında tutulmaktadır.

ETS sayesinde bizlerden kaynaklanan her hangi bir eksik eğitim kalan süreye bakılmaksızın tarafınıza telefi ders olarak yeniden sağlanmaktadır. 

Manuel ve otomatik vites araç seçeneklerimiz ile size hitap eden sertifika türünü seçebilirsiniz.

 

D SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ

D sınıfı sürücü belgesi alabilmek için en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmanız ve 24 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.